Poszukujemy projektanta do instalacji fotowoltaicznych

agensler@wa-investment.pl

Zakres obowiązków projektanta:
– umiejętność przygotowywania Planów Zagospodarowania Terenu dla wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych oraz dla mikro-instalacji,
– terminowe wykonywanie projektów fotowoltaicznych,
– nadzór projektowy nad wykonywanymi instalacjami fotowoltaicznymi,
– analiza możliwości montażu instalacji fotowoltaicznych na podstawie dostępnych informacji i materiałów,
– wykonywanie schematów elektrycznych instalacji fotowoltaicznych,
– dbanie o sprawny przepływ informacji w organizacji oraz współpraca z innymi działami.
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży,
– stałe zlecenia,
– możliwość pracy zdalnej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: agensler@wa-investment.pl wraz z informacją o oczekiwanych wynagrodzeniach oraz dostępności.