Lider folii grzewczych z ofertą na Dzień Elektryka

Lider folii grzewczych z ofertą na Dzień Elektryka
Red Snake

Wykwalifikowani specjaliści potrzebują wysokiej jakości produktu i na odwrót. Z okazji Dnia Elektryka Red Snake  lider folii grzewczych z oddziałami w Polsce i Europie – przygotował specjalny pakiet dla nowych instalatorów.

Red Snake to firma działająca na pograniczu branż OZE i budowlanej. Dostarczanym przez nią rozwiązaniem jest innowacyjna jednorodna folia grzewcza. Firma wprowadziła ten produkt na polski rynek blisko 7 lat temu i jako jedna z pierwszych, promując wśród Polaków elektryczne ogrzewanie zasilane słońcem.

Ze względu na stale rozwijające się zainteresowanie rozwiązaniami i technologiami sprzyjającymi naszej planecie oraz na już obecne eko trendy, w ocenie firmy Red Snake elektrycy to grupa specjalistów, która ma szczególny wpływ na rozwój i jakość stosowanych rozwiązań ekologicznych.

REKLAMA

Z okazji Dnia Elektryka powstała więc specjalna oferta, która obowiązuje jedynie do 10 czerwca 2021 r.

REKLAMA

Promocja łączy szereg korzyści dla nowych Partnerów: aż 30 proc. rabatu na folie grzewcze, darmowe szkolenie certyfikujące dla zamkniętej grupy autoryzowanych instalatorów oraz możliwość nawiązania stałej współpracy.

Zgłoszeń dokonuje się poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, po którym nastąpi kontakt ze strony Red Snake. 

 

artykuł sponsorowany