Szkolenie z serii DS3 z APsystems

Szkolenie z serii DS3 z APsystems
APSystems

Regularnie oferujemy instalatorom internetowe seminaria techniczne, aby pomóc im poszerzyć swoją wiedzę na temat naszych rozwiązań. Najbliższe webinarium odbędzie się 18 maja 2022 r.

Programy szkoleniowe obejmują najlepsze praktyki instalacji naszych mikroinwerterów, nową funkcjonalność i procedury rejestracji do naszego portalu monitorowania EMA oraz konfigurację bramek komunikacyjnych ECU.

Oprócz tradycyjnego szkolenia w zakresie instalacji mikroinwerterów AP Systems, nasz zespół techniczny zapozna Cię z naszą najnowszą serią DS3 i przybliży działanie aplikacji EMA Manager, kompleksowej aplikacji przeznaczonej dla instalatorów.

REKLAMA

Profesjonalni instalatorzy PV nauczą się, jak obniżyć miękkie koszty, czyli m.in. koszty niesprzętowe związane z przejściem na energię słoneczną, które stanowią do 60% całkowitych kosztów budowy instalacji fotowoltaicznej. Dzielenie się najlepszymi praktykami instalacyjnymi znacznie obniża te koszty i zwiększa wydajność instalacji.

Mikroinwertery DS3 produkowane przez APsystems to seria wysokowydajnych inwerterów dedykowanych dwóm modułom PV, obniżających koszty logistyczne i instalacyjne, zapewniających zwiększone wytwarzanie energii, szybszą instalację i wiele więcej, co czyni je idealnym wyborem dla klientów, którzy chcą obniżyć miękkie koszty związane z ich system fotowoltaiczny.

Produkt jest dostępny w Polsce w trzech różnych wariantach, które zapewniają zwiększoną moc wyjściową w zakresie od 730 do 960 V, dzięki czemu nadają się zarówno do domowych, jak i komercyjnych zastosowań PV.

REKLAMA

Webinaria obejmą również kluczową część procesu instalacji, jaką jest uruchomienie systemu za pomocą aplikacji EMA Manager APP, nowej aplikacji do zarządzania uruchamianiem, monitorowaniem i zdalnym rozwiązywaniem problemów.

Dowiedz się, jak możesz teraz zwiększyć możliwości obsługi klientów w dowolnym miejscu i czasie za pomocą smartfona lub tabletu. Ta aplikacja w wygodny sposób usprawnia nadzór monitorowanego systemu, zapewniając instalatorom wiele nowych i ulepszonych funkcji do zdalnego zarządzania instalacją.

Nie przegap okazji, aby wyróżnić się na tle konkurencji i cieszyć się zaletami rozwiązań AP Systems.

Najbliższy termin: środa 18 maja 2022 r., godz. 10.00-12.00 (webinarium po polsku)

Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie termin i zarejestruj się (bezpłatnie) na nadchodzące webinarium w języku polskim tutaj.


artykuł sponsorowany