Konkurs: Orzeł innowacji – Start Up!

Konkurs: Orzeł innowacji – Start Up!
Filip Thon, prezes RWE Polska. Fot. Newseria

Rozpoczął się konkurs Orzeł innowacji Start Up!, który ma na celu wyłonienie najbardziej perspektywicznych młodych polskich firm oferujących innowacyjne i kreujące wartość produkty oraz usługi. Jego uczestnicy powalczą o nagrodę w postaci statuetki i tytułu Orzeł Innowacji Start Up oraz kampanię reklamową w tytułach Gremi Business Communications o wartości 250 tys. Złotych połączoną z pakietem wybranych szkoleń. Organizatorem konkursu jest dziennik Rzeczpospolita natomiast jego pomysłodawcą i partnerem strategicznym RWE Polska.

 RWE wspiera ideę przedsiębiorczości oraz współpracuje z najbardziej znanymi ośrodkami rozwoju innowacyjności takimi jak Dolina Krzemowa, Berlin czy Tel Awiw. Wierzymy, że start-upy odegrają istotną rolę w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań przyszłości opierających się na globalnych megatrendach, takich jak: postępująca cyfryzacja, rozwój Internetu rzeczy, technologii Big Data, szybkiego prototypowania czy ekonomii współdzielenia – powiedział Filip Thon, prezes RWE Polska i Członek Zarządu RWE Retail.

– Mamy nadzieję, że wśród zgłoszeń do konkursu „Orzeł innowacji – Start Up!” znajdą się innowacyjne i kreujące realną wartość produkty i usługi, które odniosą wielki sukces rynkowy w Polsce i zagranicą – dodał Filip Thon.

REKLAMA

Do konkursu Orzeł innowacji- Start Up! mogą przystąpić firmy zarejestrowane w Polsce, które zostały zarejestrowane najwyżej 2 lata przed zgłoszeniem. Uczestnik musi również wykazać się przychodem ze sprzedaży oferowanych przez siebie innowacyjnych produktów lub usług. Wyboru zwycięzcy dokona kapituła składająca się z przedstawicieli partnerów inicjatywy. Oprócz RWE Polska należą do nich również: Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Uniwersytet Stanforda a także Politechnika Warszawska, Business Link, Bank Millennium oraz EasyPack.

REKLAMA

Konkurs Orzeł innowacji- Start Up! to inicjatywa będąca kontynuacją tematu innowacyjności, mająca na celu wspieranie rozwoju polskiej przedsiębiorczości w Polsce.

Szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa w konkursie Orzeł innowacji – Start Up! oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na tej stronie. 

W tym roku podczas XXV edycji Forum Ekonomicznego w Krynicy rozstrzygnięto konkurs Polskie Innowacje – Orzeł Innowacji, którego partnerem strategicznym i pomysłodawcą jest RWE Polska. Inicjatywa miała na celu wyłonienie polskiej firmy, która od 2012 roku wprowadziła najbardziej innowacyjne rozwiązanie w zakresie produktowym lub organizacyjnym. Jednogłośnym zwycięzcą okazała się firma CD Projekt RED, twórca i wydawca fabularnej gry akcji Wiedźmin

RWE