14 czerwca Programy OZE szansą na zdobycie nowych klientów

Programy OZE szansą na zdobycie nowych klientów

 

Ciągłe zmiany przepisów dotyczących energii odnawianej, dynamiczny rozwój technologii i narzędzi opartych na Internecie, a przy tym stale rosnące wymagania klientów, powodują, że wykonawcy często nie wiedzą czego mogą się spodziewać zarówno w najbliższej jak i dalszej perspektywie czasowej.

REKLAMA

 

Wielu wykonawców, szczególnie tych bardziej świadomych zadaje sobie pytania:

  • Czy powinienem się koncentrować na tym co znam, czy raczej muszę zacząć się uczyć najnowszych technologii?
  • Czy warto promować się w Internecie skoro mam wystarczającą ilość zleceń?
  • Czy powinienem współpracować z klientem, który jest bardzo roszczeniowy i wymagający?

 

Odpowiedź na to pytanie, jak również na wiele innych, otrzymasz już 14 czerwca na konferencji w hotelu 500 w Zegrze k. Warszawy od najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie, którzy na bieżąco śledzą zmiany przepisów i badają trendy rynkowe.

 

W trakcie wykładów dowiesz tego jakie są aktualnie możliwości dofinansowania paneli fotowoltaicznych, jakie prawa obecnie ma konsument, jakie są najbardziej skuteczne metody promocji firmy elektrycznej w Internecie, jak również tego jak mieć więcej  bardziej opłacalnych zleceń.

 

Na konferencji zaprezentujemy również wyniki badań przeprowadzonych na grupie 1080 inwestorów indywidualnych, którym zadano pytanie w jaki sposób i gdzie poszukują wykonawcy.

 

Poniżej przestawiamy program konferencji:

·         Aktualne programy rządowe i UE wspierające OZE szansą dla firm wykonujących instalacje elektryczne – Joanna Filip – Centrum Doradczo-Konsultingowe s.c.

·         Fotowoltaika – korzyści wynikające z inwestycji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych – prof. h. c. dr inż. Ryszard Tytko

·         LED-y i co dalej? Najnowsze technologie w zarządzaniu oświetleniem – światło, jako medium inteligentnych rozwiązań.” – dr Paweł Morawski – Philips Lighting Poland

REKLAMA

·         Praktyczne aspekty stosowania umów o dzieło z uwzględnieniem specyfiki umów instalacji fotowoltaicznych Zbigniew Klepacz – Kancelaria Prawna KWW

·         Jak i gdzie inwestorzy indywidualni poszukują wykonawcy – prezentacja wyników badań – dr Agnieszka Prokopczuk – PROGUEST Consulting Sp. z o.o.

·         Promocja w internecie – daj się znaleźć w wirtualnym świecie – Zbigniew Tobolski – TROL INTERMEDIA

·         Efektywność energetyczna z wykorzystaniem automatyki MyHome– Sławomir Kamiński –  Legrand Polska Sp. z o. o.

·         Zlecenia z polecenia – czyli co zrobić, aby dotychczasowi klienci polecali Cię innym – Mariusz Prokopczuk, MBA– PROGUEST Consulting Sp. z o.o.

Aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować na stronie www.praktycybiznesu.org/konferencja/oze

 

Wstęp jest płatny 49 zł., ale ponieważ doczytałeś artykuł  do końca  proponujemy Ci bonus w postaci kuponu rabatowego (wytrwałość zawsze się opłaca)

 

Podczas rejestracji wpisz kod zegrze1406, wówczas otrzymasz bilet za darmo

 

 

Organizatorem konferencji jest Fundacja Praktyków Biznesu www.praktycybiznesu.org , która m.in. od dwóch lat organizuje konferencje dla wykonawców z branży sanitarno-grzewczej, elektrycznej i wentylacyjno-klimatyzacyjnej. pt. Forum Wykonawcy w których dotychczas wzięło udział prawie 500 uczestników.

 

Więcej informacji na stronie www.forumwykonawcy.pl