Zapraszamy na konferencję dla instalatorów

Zapraszamy na konferencję dla instalatorów
...

Ciągłe zmiany przepisów dotyczących energii odnawianej, dynamiczny rozwój technologii i narzędzi opartych na Internecie, a przy tym stale rosnące wymagania klientów, powodują, że wykonawcy często nie wiedzą czego mogą się spodziewać zarówno w najbliższej jak i dalszej perspektywie czasowej.

Wielu wykonawców, szczególnie tych bardziej świadomych zadaje sobie pytania:

 • Czy powinienem się koncentrować na tym co znam, czy raczej muszę zacząć się uczyć najnowszych technologii?
 • Czy warto promować się w Internecie skoro mam wystarczającą ilość zleceń?
 • Czy powinienem współpracować z klientem, który jest bardzo roszczeniowy i wymagający?

Odpowiedź na to pytanie, jak również na wiele innych, otrzymasz już jutro na konferencji w hotelu 500 w Zegrze k. Warszawy od najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie, którzy na bieżąco śledzą zmiany przepisów i badają trendy rynkowe.

REKLAMA

W trakcie wykładów dowiesz się, jakie są aktualnie możliwości dofinansowania instalacji fotowoltaicznych, jakie prawa obecnie ma konsument, jakie są najbardziej skuteczne metody promocji firmy elektrycznej w Internecie, jak również tego, jak mieć więcej opłacalnych zleceń.

Na konferencji zaprezentujemy również wyniki badań przeprowadzonych na grupie 1080 inwestorów indywidualnych, którym zadano pytanie, w jaki sposób i gdzie poszukują wykonawcy.

REKLAMA

Poniżej przestawiamy program konferencji:

 • Aktualne programy rządowe i UE wspierające OZE szansą dla firm wykonujących instalacje elektryczne – Joanna Filip – Centrum Doradczo-Konsultingowe s.c.
 • Fotowoltaika – korzyści wynikające z inwestycji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych – prof. h. c. dr inż. Ryszard Tytko.
 • LED-y i co dalej? Najnowsze technologie w zarządzaniu oświetleniem – światło jako medium inteligentnych rozwiązań – dr Paweł Morawski – Philips Lighting Poland.
 • Praktyczne aspekty stosowania umów o dzieło z uwzględnieniem specyfiki umów instalacji fotowoltaicznych – Zbigniew Klepacz – Kancelaria Prawna KWW.
 • Jak i gdzie inwestorzy indywidualni poszukują wykonawcy – prezentacja wyników badań – dr Agnieszka Prokopczuk – PROGUEST Consulting Sp. z o.o.
 • Promocja w internecie – daj się znaleźć w wirtualnym świecie – Zbigniew Tobolski – TROL INTERMEDIA.
 • Efektywność energetyczna z wykorzystaniem automatyki MyHome – Sławomir Kamiński – Legrand Polska Sp. z o. o.
 • Zlecenia z polecenia – czyli co zrobić, aby dotychczasowi klienci polecali Cię innym – Mariusz Prokopczuk, MBA– PROGUEST Consulting Sp. z o.o.

Aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować na stronie www.praktycybiznesu.org/konferencja/oze .

Wstęp jest płatny 49 zł, jednak czytelnikom proponujemy bonus w postaci kuponu rabatowego. Podczas rejestracji wpisz kod zegrze1406, wówczas otrzymasz bilet za darmo.

Organizatorem konferencji jest Fundacja Praktyków Biznesu www.praktycybiznesu.org , która m.in. od dwóch lat organizuje konferencje dla wykonawców z branży sanitarno-grzewczej, elektrycznej i wentylacyjno-klimatyzacyjnej pt. Forum Wykonawcy, w których dotychczas wzięło udział prawie 500 uczestników.

Więcej informacji na stronie www.forumwykonawcy.pl . 

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym konferencji.