Kurs: Certyfikowany Instalator Fotowoltaiki. Ostatnie miejsca!

Kurs: Certyfikowany Instalator Fotowoltaiki. Ostatnie miejsca!
Fotolia

Zapraszamy na ostatni w tym roku kurs dla instalatorów systemów fotowoltaicznych, który przygotowuje do państwowego egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego i który jest organizowany przez Centrum Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki (PTPV).

Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie instalatorów do pracy w zakresie projektowania, montażu, przyłączania do sieci dystrybucyjnej i monitorowania pracy mikro- oraz małych systemów fotowoltaicznych. Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu państwowego w UDT, zgodnie z art. 136 ust. 3. ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz. U. z 2015 r., poz. 478) i uzyskanie tytułu certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych. Egzamin państwowy w UDT jest uznawany w Unii Europejskiej.

Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki zapewnia, że dotąd 95 proc. przeszkolonych kursantów przystępujących do egzaminu państwowego w Urzędzie Dozoru Technicznego zdało go, uzyskując tytuł certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych.

REKLAMA

Program szkoleń dla instalatorów systemów PV jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki (Dz. U. z 2014 poz. 505) i przewiduje 5-dniowe (52 godzin lekcyjnych) intensywne szkolenie z projektowania, instalowania, przyłączania do sieci dystrybucyjnej i monitorowaniu pracy systemów fotowoltaicznych z położeniem silnego nacisku na szkolenie praktyczne. Podczas kursu przedstawiane są również aspekty prawno-administracyjne oraz ekonomiczne fotowoltaiki w Polsce. Wiele uwagi poświecone jest warunkom BHP instalacji systemów PV.

Program kursu (pobierz)

Ostatnie w tym roku szkolenie odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki w Warszawie w dniach 16 -20 stycznia 2017 r.

Cena szkolenia wynosi 3.000 zł netto od osoby i obejmuje:

REKLAMA

  • 5-dniowe intensywne szkolenie praktyczne i teoretyczne, zgodne z zakresem programowym szkolenia wymaganym na egzaminie państwowym w UDT,
  • materiały szkoleniowe (ok. 200 stron – w kolorze),
  • ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć,
  • przerwę kawową oraz obiad podczas 5 dni kursu,
  • przypadku opcji uwzględniającej nocleg i wyżywienie na czas kursu, cena wynosi 4.000 zł netto.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu równy jest wartości ceny szkolenia pomniejszonej o wielkość rabatu, wynikającego z liczby osób zgłoszonych przez firmę. Wartości rabatów wynoszą: 4% – przy dwóch osobach, 5% dla grupy 3 i więcej osób.

Dodatkowy rabat 10% dla czytelników portalu Gramwzielone.pl

Dla czytelników portalu Gramwzielone.pl, którzy wypełnią i wyślą formularz zgłoszeniowy w postaci skanu na adres: biuro@gramwzielone.pl, od podanej wyżej ceny szkolenia przysługuje dodatkowy rabat w wysokości 10%.

Zainteresowanych szkoleniem prosimy o wypełnienie i wysłanie skanu formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: biuro@gramwzielone.pl .

Formularz zgłoszeniowy (pobierz PDF)

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do piątku 9 grudnia 2016 r. do godziny 10:00.

artykuł sponsorowany