Największe targi energii odnawialnej na Ukrainie

Największe targi energii odnawialnej na Ukrainie
ksdsTM, flickr cc-by-2.0

Ukraina to coraz atrakcyjniejszy kierunek dla OZE. Możliwości, które stwarza tamtejszy rynek, mogą wykorzystać {więcej}także polscy przedsiębiorcy, a okazją do nawiązania kontaktów w tym zakresie będą targi GREENEXPO 2011.

Na Ukrainie zaczynają powstawać ogromne farmy wiatrowe i słoneczne, a sprzedaż zielonej energii podlega wprowadzonemu niedawno, bardzo atrakcyjnemu dla inwestorów systemowi feed-in tariff. Dlatego polskie firmy z sektora OZE powinny zainteresować się rynkiem ukraińskim.

Doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z ukraińskimi firmami działającymi w branży OZE i poznania tamtejszego rynku będą targi GREENEXPO/ EKOTEX 2011 – najważniejsze spotkanie ukraińskiego sektora energii odnawialnej, które odbędzie się w Kijowie w dniach 26-28 października.

REKLAMA

Będzie to już trzecia edycja targów. W zeszłym roku swoje stoiska zaprezentowało na nich ponad 50 firm z Ukrainy, Austrii, Niemiec, Holandii, Chin, Grecji, W. Brytanii, Bułgarii, Rosji oraz Polski, których stoiska odwiedziło prawie 3 tysiące gości, z czego – według wyliczeń organizatora – 40% stanowili przedstawiciele firm związanych z rodzimym rynkiem energetyki odnawialnej.

Tegoroczną edycję targów GREENEXPO zorganizuje, oprócz firmy Euroindex – czołowego organizatora imprez typu B2B na Ukrainie, także Ukraińskie Stowarzyszenie Energii Wiatrowej.

REKLAMA

Gramwzielone.pl jest przedstawicielem na Polskę targów GREENEXPO/EKOTEX 2010, organizowanych przez firmę Euroindex Ltd. z Kijowa.

Oficjalna strona targów w jęz. angielskim: www.greenexpo.kiev.ua

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowych informacji o targach, prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@gramwzielone.pl

 

red. gramwzielone.pl