Nowość! Praktyczny poradnik dla Instalatora. Systemy fotowoltaiczne i słoneczne systemy grzewcze

Nowość! Praktyczny poradnik dla Instalatora. Systemy fotowoltaiczne i słoneczne systemy grzewcze
Praktyczny poradnik dla Instalatora. Systemy fotowoltaiczne i słoneczne systemy grzewcze. Fot. Atum

Dobra wiadomość dla instalatorów, inwestorów systemów odnawialnych źródeł energii. W sprzedaży jest już dostępny “Praktyczny poradnik instalatora. Systemynfotowoltaiczne i słoneczne systemy grzewcze”, autorstwa Marcina Dębowskiego, Adama Luberańskiego, Piotra Polewki i Andrzeja Petrukanca.

O publikacji pozytywnie wypowiada się dr hab inż. Maciej Sibiński:

“To, co odróżnia podręcznik od innych publikacji dostępnych dzisiaj na rynku, to nie tylko komplementarna wiedza praktyczna i teoretyczna zespołu autorów, lecz również unikalne połączenie podstaw teoretycznych z możliwością ich praktycznej aplikacji w konkretnych instalacjach.”

REKLAMA

Poszczególne rozdziały prezentują treści dotyczące różnorodnych zagadnień, z którymi zmaga się każdy instalator, począwszy od właściwego doboru materiałów poprzez prawidłowy montaż, aż do właściwej eksploatacji i serwisu urządzeń.

Książkę polecamy zarówno początkującym jak i doświadczonym inwestorom, wykonawcom oraz handlowcom. Przystępna forma oraz czytelne przykłady poparte ilustracjami, sprawiają, że jest to świetny materiał dydaktyczny również dla nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Książkę można nabyć bezpośrednio u wydawcy: ATUM Sp. z o.o.. Zamówienia przyjmowane są mailowo: biuro@atum.edu.pl oraz telefonicznie: 512 041 945.

ATUM Sp. z o.o.Centrum Szkoleń OZE– dynamicznie rozwija się na rynku szkoleniowym. Współpracuje z liczącymi się jednostkami naukowymi, liderami branży, działa na rzecz zwiększenia potencjału badawczo-rozwojowego i poziomu innowacji OZE w ramach członkostwa w Klastrze B&I+R. oraz Doliny Fotowoltaiki.

REKLAMA

W ciągu ostatniego roku blisko 1000 uczestników skorzystało z kursów w ATUM przygotowujących do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego z zakresu systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, kotłów i pieców na biomasę. Obecnie, wspólnie z Wyższą Szkołą Prawa z Wrocławia prowadzi nabór na Studia Podyplomowe z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

Polub profiI i bądź na bieżąco: facebook.com/ATUMedu

artykuł promocyjny