Nowości na targach BUD-GRYF i ENERGIA

Nowości na targach BUD-GRYF i ENERGIA
BUD-GRYF 2014

{więcej}Certyfikowane pasywne okno z systemem nowatorskich wzmocnień SteelPUR, zaawansowana technologicznie centralka inteligencji budynkowej, wodoprzepuszczalna nawierzchnia użytkowa nowej generacji, w pełni zautomatyzowany system modułów fotowoltaicznych – to niektóre z 23 nowości, które zobaczyć będzie można w ofercie wystawców targów BUD-GRYF i ENERGIA, które już w ten weekend (28-30 marca) odbędą się w halach MTS.

Ze znakiem NOWOŚĆ! na targach pojawią się ponadto: unikalne panele grzewcze i moduły fotowoltaiczne z 25-letnią gwarancją (GMP), okno o podwyższonej odporności na włamanie w standardzie enegooszczędnym (Matek), system drewnianych fasad szklanych o innowacyjnej technologii (Konsbud), jedyne na rynku rozwiązanie łączące płytę warstwową z wymiennikiem ciepła (House Baltica Domy Energooszczędne), trwale elastyczny klej na bazie MS POLIMERU (Tomi), kolekcja betonów dekoracyjnych na nawierzchnie i elewacje (Lafarge).

Nowości do wykończenia domów i mieszkań to m.in. drzwi podnośnio-przesuwne o doskonałych parametrach izolacyjności akustycznej (Tur-Plast), drzwi wykonane z drewna sosnowego klejonego 3-warstwowo o grubości 84 mm, najnowsza kolekcja desek barlineckich Senses (oba produkty Art Studio Profesjonalnych Podłóg), aluminiowa konstrukcja wysokich skrzydeł drzwi (Zeromur), niezwykle trwała i odporna akrylowa powłoka dekoracyjna (Profi-Mal). Wykonawców zainteresować powinna zaawansowana technologicznie koparko–ładowarka (EWPA Majster), zaś projektantów – najnowsze oprogramowanie do komputerowego wspomagania projektowania AUTODESK AutoCAD (Cadsoft).

REKLAMA

Rabaty targowe

REKLAMA

Na odwiedzających targi BUD-GRYF i ENERGIA czekają też rabaty od wystawców od 10 do 20%. Z asortymentu objętego zniżkami są m.in. okna, deski podłogowe, urządzenia grzewcze.

Więcej informacji o nowościach i rabatach oraz program targów na stronie www.mts.pl.
23. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF
18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA
28-30 marca 2014 r.
tel. 91 464 44 01
Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich
ul. Struga 6-8, 70-777 Szczecin
Godziny otwarcia targów: pt.-sb. 10:00 – 18:00, nd. 10:00 – 17:00

Bilety w cenach: 9zł – normalny, 7zł – ulgowy, parking – 5zł, dzieci do lat 7 wstęp wolny

informacja prasowa