Solis prezentuje falownik hybrydowy na targach Intersolar Europe

Solis prezentuje falownik hybrydowy na targach Intersolar Europe
Solis

Na targach Intersolar Europe w Monachium Solis zaprezentował dwa rewolucyjne falowniki szóstej generacji służące do obsługi magazynów energii. Na stoisku firmy pojawiły się: jednofazowy falownik S6-EH1P(3-6)K-L oraz trójfazowy S6-EH3P(5-10)K-H.

Nowe falowniki hybrydowe Solis to inteligentne i przemyślane rozwiązania, które zapewnią klientom więcej energii użytkowej.

Falowniki są efektem dogłębnej analizy rynku i potrzeb klientów dokonanej przez firmę Solis. Rozszerzając swoją ofertę produktów do magazynowania energii, firma Solis zdobyła silną pozycję w branży.

REKLAMA

Jednofazowy S6-EH1P(3-6)K-L i trójfazowy S6-EH3P(5-10)K-H to falowniki szóstej generacji do obsługi magazynowania energii, które charakteryzują się wysoką elastycznością, bezpieczeństwem, niezawodnością i wyjątkowymi inteligentnymi funkcjami.

Falowniki pojawiły się w odpowiednim momencie, aby sprostać stale ewoluującym zmianom i trendom technologicznym na rynku.

Właściwości techniczne S6-EH1P(3-6)K-L (jednofazowy falownik 230V)

Nowy falownik serii S6-EH1P(3-6)K-L o numerach od 3K do 6K jest przeznaczony do domowych instalacji PV na dachach o wielu orientacjach. Obsługuje panele słoneczne o dużej mocy 182 mm/210 mm. Moc rezerwowa 6 kW umożliwia obsługę bardziej krytycznych obciążeń. Ponadto czas przełączania zasilania rezerwowego jest krótszy niż 10 ms.

Falownik obsługuje do 10 jednostek równolegle w sieci i na zasilaniu rezerwowym, co jest odpowiednie dla małych i średnich komercyjnych systemów magazynowania energii. Obsługuje również aplikacje czysto off-grid z obsługą komunikacji z generatorem. Jest on zintegrowany z wieloma systemami ochrony i monitorowania awarii, aby zapewnić bezpieczeństwo akumulatorów i sprzętu.

REKLAMA

Falownik szóstej generacji jest kompatybilny z akumulatorami wielu marek, dzięki czemu klienci mają do wyboru wiele opcji akumulatorów.

Właściwości techniczne S6-EH3P(5-10)K-H (trójfazowe falowniki 400V)

Inwerter serii S6-EH3P(5-10)K-H o numerach od 5K do 10K jest przeznaczony do domowych systemów magazynowania energii z PV. Jest zintegrowany z 2-4 układami MPPT i nadaje się do domowych instalacji dachowych z wieloma orientacjami.

Obsługuje obciążenia niesymetryczne i półfalowe zarówno na porcie sieciowym, jak i zapasowym. Wyjątkowy falownik S6-EH3P(5-10)K-H obsługuje do 10 jednostek równolegle na portach sieciowym i rezerwowym, co jest odpowiednie dla małych i średnich komercyjnych systemów magazynowania energii.

Obsługuje aplikacje czysto off-grid z obsługą komunikacji z generatorem. Czas przełączania na poziomie UPS jest krótszy niż 10 ms, co umożliwia obsługę krytycznych obciążeń za każdym razem. Wysoka sprawność ładowania PV pomaga zapobiegać nadmiernym stratom energii.

Falownik szóstej generacji jest kompatybilny z akumulatorami wielu marek, co daje klientom możliwość korzystania z wielu opcji akumulatorów.

Wypuszczając na rynek nowe falowniki, firma Solis po raz kolejny udowodniła, że zawsze trzyma się swojej misji, jaką jest „Rozwój technologii w celu zasilania świata czystą energią”.

 

artykuł sponsorowany