CEZ Polska poszerza ofertę. Będzie oferować m.in. fotowoltaikę

CEZ Polska poszerza ofertę. Będzie oferować m.in. fotowoltaikę
Bisol press

Czeska grupa CEZ, obecna w Polsce od 10 lat, poszerza listę swych spółek o CEZ ESCO Polska, która wychodzi z ofertą kompleksowych usług w zakresie efektywnego gospodarowania energią w formule ESCO na rynek w Polsce. W jej ramach oferowane będą m.in. instalacje fotowoltaiczne.

Grupa CEZ posiada już doświadczenie w segmencie ESCO w Czechach, gdzie – jak zapewnia CEZ – spółka dedykowana dla działań w tym obszarze zdobyła silną pozycję na rynku. Czeska spółka oferuje szeroką gamę usług energetycznych: od instalacji i obsługi jednostek CHP, instalacji fotowoltaicznych, po dostarczanie kompleksowych rozwiązań pod klucz z wykorzystaniem umów typu EnPC lub w formule PPP.

REKLAMA

Grupa CEZ chce być także liderem w zakresie kompleksowych usług energetycznych dla przedsiębiorstw, samorządów i sektora publicznego w Polsce. Oferta nowej spółki skierowana jest do przedsiębiorstw przemysłowych, małych i średnich firmy, gmin, organizacji i instytucji  publicznych, a także obiektów mieszkalnych, biurowych i sportowych.

REKLAMA

CEZ ESCO Polska ma zapewniać swoim klientom kompleksową obsługę – począwszy od audytów energetycznych i doradztwa energetycznego, poprzez dostawy ciepła i energii elektrycznej do zarządzania budową i eksploatacją źródeł energetycznych czy oświetlenia publicznego – informuje CEZ i dodaje, że prezesem spółki CEZ ESCO Polska będzie Marek Duda, mający wieloletnie doświadczenie w sektroze energetyki odnawialnej.

red. gramwzielone.pl